Aktualne PromocjeMikrodermabrazja Diamentowa
Mikrodermabrazja jest to nowoczesny zabieg, który poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.

więcej informacji >>


Bon Podarunkowy na zabiegi kosmetyczne - zrób miły prezent bliskiej osobie

Szukasz miłego prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby? Wykupienie bonu podarunkowego w formie karnetu na zabiegi kosmetyczne może być najpiękniejszym pomysłem na prezent, jeśli chcesz sprawić ukochanej osobie miły prezent a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby obdarowaną osobę.
Oferuje bony podarunkowe na wykonanie wybranych z cennika zabiegów. Ty decydujesz na jaką kwotę ma być wartość bonu podarunkowego, w ramach wybranej kwoty obdarowana osoba wybiera dla siebie najlepsze zabiegi
Bon może być wystawiony na okaziciela lub zawierać imienne zaproszenie. Można wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie. Bon podarunkowy jest doskonałym prezentem na każdą okazję

Najbardziej popularne okazje:
  • imieniny, urodziny,
  • rocznice ślubu, wieczór panieñski,
  • Dzieñ Kobiet, Walentynki,
  • Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki,
  • lub po prostu w dowód miłości dla narzeczonej, żony,
    matki, siostry, koleżanki...
Promocja!! Pakiet 4 zabiegów mikrodermabarazji + 5 zabieg 50%.KOSMETYKI :

Dla podtrzymania i utrwalenia efektów uzyskanych podczas
zabiegów polecam profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne do stosowania w domu, które można zakupić w moim salonie.
Są to kosmetyki takich firma jak :

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś.Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu


Projekt realizowany jest w partnerskiej współpracy Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz firmy Abbvie Polska Gabinet Bellissima posiada certyfikat 'DERMA FRIENDLY' i jest przyjazny osobom chorym dermatologicznie np na łuszczyce, atopowe zapalenie skóry oraz na inne choroby skórne.


Makijaż permanentny PURE LINE wysoki standard i nowoczesna technologia sprzętu do wykonywania makijażu permanentnego, posiada normy CE oraz certyfikat GS


Clarena - to jedna z największych firm kosmetycznych w Polsce, działająca na rynku od 1998 roku. Specjalizuje się w obsłudze profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, dostarczając im kosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt do zabiegów, urządzenia do mikropigmentacji, wyposażenie Spa.


Gehwol - Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opiera się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol.


Cuccio - Kosmetyki CUCCIO to naturalna linia do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Została sformułowana w Toskanii we Włoszech z myślą o odnowie wyglądu Twojej skóry i wzmocnieniu naturalnych paznokci.

Colway - Kolageny tej marki do nabycia w gabinecie BELLISSIMA!


Orly - na lakierach tej marki pracuje gabinet kosmetyczny Bellissima.


Bellissima, Gabinet Kosmetyczny Czechowice-Dziedzice
ul. Słowackiego 2/2 (1 piętro), tel. 693 809 303

Nasi Partnerzy:

|  Strona główna  |  Promocje  |  Cennik  |  Oferta  |  Portfolio  |  Kontakt